tr> tr> tr> tr> tr> tr>
HISTORIA TEATRU U PRZYJACIÓŁ - KALENDARIUM:

  SOBOTA 25 MAJA 2013 GODZINA 20:00
"GOMBER"

(III)
  PIĄTEK 24 MAJA 2013 GODZINA 20:00
"GOMBER"

(II)
  CZWARTEK 23 MAJA 2013 GODZINA 20:00
"GOMBER" - PREMIERA SPEKTAKLU

(I)
  ŚRODA 22 MAJA 2013 godzina 21:00
"OSTATNIA UCIECZKA BRUNONA SCHULZA"

(VIII)
  CZWARTEK 16 MAJA 2013 godzina 20:00
"APPENDIX"

(LII)
  SOBOTA 11 MAJA 2013 GODZINA 20:00
SPEKTAKL "SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY"

(XXVII)
  czwartek 25 kwietnia 2013 GODZINA 20:00
"TEATROZA vel REKRUTREMY"
(II)
  poniedziałek 22 kwietnia 2013 godzina 20:00
"APPENDIX"
(LI)
  sobota 20 kwietnia 2013 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XXIV)

  czwartek 18 kwietnia 2013 godzina 20:00
"VITCATIUS"
(IX)
  sobota 13 kwietnia 2013 godzina 20:00
"OSTATNIA UCIECZKA BRUNONA SCHULZA"
(VII)
  CZWARTEK 11 KWIETNIA 2013 GODZINA 20:00
SPEKTAKL "SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY"
(XXVI)
  czwartek 28 marca 2013 godzina 20:00
"APPENDIX" 50 prezentacja spektaklu
(L)
  sobota 23 marca 2013 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XXIII)
  czwartek 21 marca 2013 godzina 20:00
"NIEBOSTRZYG"
(VI)
  poniedziałek 18 marca 2013 godzina 20:00
"VITCATIUS"
(VIII)
  niedziela 17 marca 2013 godzina 17:00 i 18:00
"LEGENA O ŚWIĘTYM PATRYKU"


  sobota 9 marca 2013 godzina 20:00
"OSTATNIA UCIECZKA BRUNONA SCHULZA"
(VI)
  czwartek 28 lutego 2013 godzina 20:00
"NIEBOSTRZYG"
(V)
  sobota 23 lutego 2013 godzina 20:00
"VITCATIUS"
(VII)

  czwartek 31 stycznia 2013 godzina 20:00
"W ZAKĄTKU CMENTARZA" - PREMIERA


  sobota 12 stycznia 2013 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XXII)


  czwartek 19 grudnia 2012 godzina 20:00
"VITCATIUS"
(VI)
  sobota 17 grudnia 2012 godzina 20:00
"OSTATNIA UCIECZKA BRUNONA SCHULZA"
(V)
  sobota 15 grudnia 2012 godzina 20:00
"OSTATNIA UCIECZKA BRUNONA SCHULZA"
(IV)
   sobota 8 grudnia 2012 GODZINA 18:00
"Fobie (Panie a Panowie)"
(VIII)
  czwartek 6 grudnia 2012 godzina 20:00
"NIEBOSTRZYG"
(IV)
  sobota 1 grudnia 2012 GODZINA 20:00
"APPENDIX" W 10 ROCZNICĘ KAWIARNI U PRZYJACIÓŁ
(XLIX)

  czwartek 29 listopada 2012 GODZINA 20:30
"SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY"
(XXV)

  piątek 23 listopada 2012 godzina 20:00
"OSTATNIA UCIECZKA BRUNONA SCHULZA"
(III)

  środa 21 listopada 2012 godzina 20:00
"OSTATNIA UCIECZKA BRUNONA SCHULZA"
(II)

  poniedziałek 19 listopada 2012 godzina 20:00
"OSTATNIA UCIECZKA BRUNONA SCHULZA" - PREMIERA
(I)

  sobota 10 listopada 2012 godzina 20:00
"VITCATIUS"
(V)

  środa 7 listopada 2012 godzina 20:00
"NIEBOSTRZYG"
(III)

  środa 31 października 2012 godzina 20:00
"NIEBOSTRZYG" PREMIERA
(II)

  wtorek 30 października 2012 godzina 20:00
"NIEBOSTRZYG" PRZEDPREMIERA
(I)

  czwartek 25 października 2012 godzina 20:00
"VITCATIUS"
(IV)

  sobota 20 października 2012 godzina 20:00
"APPENDIX"
(XLVIII)

  piątek 19 października 2012 GODZINA 18:00
"TEATROZA"
(XXII)

  sobota 13 października 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XXI)


   czwartek 11 października 2012 GODZINA 20:00
"Fobie (Panie a Panowie)"
(VII)

   czwartek 11 października 2012 GODZINA 19:00
"Fobie (Panie a Panowie)"
(VI)

  niedziela 7 października 2012 godzina 16:00
"ALICJA W LUSTRACH"


  sobota 6 października 2012 godzina 20:00
"VITCATIUS"
(III)

  czwartek 20 września 2012 godzina 20:00
"APPENDIX"
(XLVII)

  środa 19 września 2012 godzina 20:00
"VITCATIUS"
(II)

  wtorek 18 września 2012 godzina 20:00
"VITCATIUS" - premiera


  czwartek 9 sierpnia 2012 godzina 20:00
"APPENDIX"
(XLVI)
   czwartek 5 lipca 2012 GODZINA 20:00
"Alicja w lustrach"
(III)

   sobota 30 czerwca 2012 GODZINA 20:00
"Fobie (Panie a Panowie)"

(V)
  sobota 23 czerwca 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"

(XX)
  czwartek 21 czerwca 2012 godzina 20:00
"APPENDIX"
(XLV)
   sobota 16 czerwca 2012 GODZINA 20:00
"Bloomsday 2012"


   niedziela 3 czerwca 2012 GODZINA 17:00
"Alicja w lustrach"
(II)

   sobota 2 czerwca 2012 GODZINA 17:00
"Alicja w lustrach" - premiera
(I)

   czwartek 31 maja 2012 GODZINA 20:00
"Fobie (Panie a Panowie)"
(IV)
  środa 30 maja 2012 godzina 20:00
"APPENDIX"
(XLIV)
   wtorek 22 maja 2012 GODZINA 20:00
"Fobie (Panie a Panowie)"
(III)
  poniedziałek 21 maja 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XIX)

   piątek 18 maja 2012 GODZINA 20:00
"Fobie (Panie a Panowie)"
(II)
   PREMIERA - czwartek 17 maja 2012 GODZINA 20:00
"Fobie (Panie a Panowie)"
(I)
  czwartek 10 maja 2012 GODZINA 19:00
"REKRUTREMY"
(XIV)
  czwartek 26 kwietnia 2012 GODZINA 19:00
"SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY"
(XXIV)
  sobota 21 kwietnia 2012 GODZINA 18:00
"REKRUTREMY"
(XIII)
  czwartek 19 kwietnia 2012 GODZINA 19:00
"REKRUTREMY"
(XII)
  sobota 14 kwietnia 2012 godzina 19:00
"APPENDIX"
(XLIII)
  czwartek 12 kwietnia 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XVIII)
  sobota 31 marca 2012 godzina 20:30
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XVII)
  sobota 31 marca 2012 GODZINA 18:00
"SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY"
(XXIV)
  czwartek 29 marca 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XVI)
  wtorek 27 marca 2012 godzina 20:00
"APPENDIX"
(XLII)
  czwartek 22 marca 2012 GODZINA 20:00
"REKRUTREMY"
(XI)
  czwartek 22 marca 2012 GODZINA 18:00
"TEATROZA"
(XXI)
  sobota 17 marca 2012 godzina 18:00 i 18:45
"LEGENDA O ŚWIĘTYM PATRYKU"

  czwartek 8 marca 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XVI)
  czwartek 23 lutego 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XV)
  czwartek 23 lutego 2012 GODZINA 18:00
"REKRUTREMY"
(Spektakl odwołany)
  czwartek 16 lutego 2012 GODZINA 20:00
"SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY"
(XXIII)
  czwartek 16 lutego 2012 godzina 18:00
"MAGISTRYTON"
(XVII)
  wtorek 14 lutego 2012 godzina 19:00
"Dzień zakichanych w Kawiarni U Przyjaciół"
  czwartek 9 lutego 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XIV)
  czwartek 9 lutego 2012 godzina 18:00
"APPENDIX"
(XLI)
  czwartek 26 stycznia 2012 GODZINA 20:00
"SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY"
(XXII)
  CZWARTEK 26 stycznia 2012 GODZINA 18:00 - SPEKTAKL "YMAKRAPE - BIBLIOTEKA" (ostatnia prezentacja)
  sobota 21 stycznia 2012 godzina 18:00
"APPENDIX"
(XL)
  czwartek 19 stycznia 2012 GODZINA 19:00
"REKRUTREMY"
(X)
  czwartek 12 stycznia 2012 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XIII)
  czwartek 12 stycznia 2012 godzina 18:00
"APPENDIX"
(XXXIX)
  sobota 17 grudnia 2011 godzina 20:30
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XII)
  sobota 17 grudnia 2011 GODZINA 18:00
"REKRUTREMY"
(IX)
  czwartek 15 grudnia 2011 godzina 20:30
"DZIEŃ BLOOMA"
(XIII)
  czwartek 15 grudnia 2011 godzina 18:00
"TEATROZA"
(XX)
  czwartek 8 grudnia 2011 GODZINA 21:00
"SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY"
(XXI)
  czwartek 8 grudnia 2011 godzina 19:00
"MAGISTRYTON"
(XVI)
  czwartek 1 grudnia 2011 godzina 21:00
"BYWALCY ABSURDUTU"
(XI)
  czwartek 1 grudnia 2011 godzina 19:00
"APPENDIX" (XXXVIII)


  czwartek 24 listopada 2011 godzina 21:00
"BYWALCY ABSURDUTU" (X)


  czwartek 24 listopada 2011 godzina 19:00
"MAGISTRYTON" (XV)


  sobota 19 listopada 2011 GODZINA 21:00
"REKRUTREMY" (VIII)


  sobota 19 listopada 2011 GODZINA 18:00
"SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY" (XX)


  czwartek 17 listopada 2011 godzina 18:00
"TEATRAKCJE VEL TEATROZA" (XIX)



  środa 16 listopada 2011 godzina 18:00
"TEATRAKCJE VEL TEATROZA" (XVIII)



  czwartek 10 listopada 2011 godzina 21:00
"BYWALCY ABSURDUTU" (IX)


  czwartek 10 listopada 2011 godzina 19:00
"DZIEŃ BLOOMA" (XII)


  czwartek 3 listopada 2011 godzina 21:00
"BYWALCY ABSURDUTU" (VIII)


  czwartek 3 listopada 2011 godzina 19:00
"APPENDIX" (XXXVII)


  sobota 29 października 2011 godzina 18:00
"REKRUTREMY" (VII)


  środa 26 października 2011 godzina 18:00
"TEATRAKCJE VEL TEATROZA" (XVII)



  czwartek 20 października 2011 GODZINA 20:00
"SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY" (XIX)


  czwartek 20 października 2011 godzina 18:00
"MAGISTRYTON" (XIV)


  sobota 15 października 2011 godzina 21:00
"BYWALCY ABSURDUTU" (VII)


  czwartek 13 października 2011 godzina 18:00
"TEATRAKCJE VEL TEATROZA" (XVI)



  czwartek 6 października 2011 godzina 20:00
"BYWALCY ABSURDUTU" (VI)


  czwartek 6 października 2011 godzina 18:00
"APPENDIX" (XXXVI)


  czwartek 29 września 2011 godzina 21:00
"BYWALCY ABSURDUTU" (V)


  czwartek 22 września 2011 godzina 18:00
"TEATROZA" (XV)



  niedziela 18 września 2011 godzina 21:00
"APPENDIX" (XXXV)


  wtorek 19 lipca 2011 godzina 21:00
"TEATROZA vel REKRUTREMY" (XIV)


  piątek 8 lipca 2011 godzina 21:00
"APPENDIX" (XXXIV)


TEATROZA(XIII)
(czwartek 30 czerwca 2011 godzina 18:00)

BYWALCY ABSURDUTU(IV)
(sobota 18 czerwca 2011 godzina 21:00)

BLOOMSDAY 2011 w Poznaniu
(czwartek 16 czerwca 2011 godzina 19:00)

BLOOMSDAY 2011 w Warszawie
(wtorek 14 czerwca 2011 godzina 17:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XVIII)
(czwartek 9 czerwca 2011 godzina 20:30)

MAGISTRYTON (XIII)
(czwartek 9 czerwca 2011 godzina 18:00)

BYWALCY ABSURDUTU(III)
(sobota 4 czerwca 2011 godzina 21:00)

REKRUTREMY(VI)
(sobota 4 czerwca 2011 godzina 19:00)

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE - KRYPTYK (XI)
(niedziela 29 maja 2011 godzina 17:00 w Zamościu)

BYWALCY ABSURDUTU(II)
(sobota 21 maja 2011 godzina 20:00)

REKRUTREMY(V)
(sobota 21 maja 2011 godzina 18:00)

MAGISTRYTON (XI-XII)
(niedziela 15 maja 2011 godzina 18:00 i 19:00)

BYWALCY ABSURDUTU - PREMIERA(I)
(sobota 14 maja 2011 godzina 20:00)

REKRUTREMY(IV)
(czwartek 28 kwietnia 2011 godzina 20:00)

APPENDIX (XXXIII)
(czwartek 28 kwietnia 2011 godzina 18:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XVII)
(czwartek 21 kwietnia 2011 godzina 18:00)

REKRUTREMY(III)
(sobota 16 kwietnia 2011 godzina 20:00)

TEATROZA(XIII)
TEATRAKCJE VEL TEATROZA (1)
(czwartek 14 kwietnia 2011 godzina 18:00)

REKRUTREMY(II)
(sobota 9 kwietnia 2011 godzina 20:00)

REKRUTREMY - PREMIERA (I)
(czwartek 7 kwietnia 2011 godzina 20:00)

DZIEŃ BLOOMA (XI)
(czwartek 31 marca 2011 godzina 20:00)

APPENDIX (XXXII)
(czwartek 31 marca 2011 godzina 18:00)

PRZEDWCZESNY POGRZEB (XVI)
(czwartek 24 marca 2011 godzina 18:00)

LEGENDA O ŚWIĘTYM PATRYKU
(czwartek 17 marca 2011 godzina 18:00 i 19:30)

MAGISTRYTON (X)
(czwartek 10 marca 2011 godzina 20:00)

TEATROZA(XII)
(czwartek 10 marca 2011 godzina 18:00)

DZIEŃ BLOOMA (X)
(czwartek 3 marca 2011 godzina 20:00)

APPENDIX (XXXI)
(czwartek 3 marca 2011 godzina 18:00)

MAGISTRYTON (IX)
(czwartek 24 lutego 2011 godzina 20:00)

BIBLIOTEKA YMAKRAPE
(czwartek 24 lutego 2011 godzina 18:00)

APPENDIX (XXX)
(czwartek 17 lutego 2011 godzina 20:00)

DZIEŃ BLOOMA (IX)
(czwartek 17 lutego 2011 godzina 18:00)

DZIEŃ BLOOMA (VIII)
(czwartek 13 stycznia 2011 godzina 20:00)

APPENDIX (XXIX)
(czwartek 13 stycznia 2011 godzina 18:00)

APPENDIX (XXVIII)
(czwartek 9 grudnia 2010 godzina 20:00)

DZIEŃ BLOOMA (VII)
(czwartek 9 grudnia 2010 godzina 18:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XVII)
(czwartek 2 grudnia 2010 godzina 19:30)

MAGISTRYTON (VIII)
(czwartek 2 grudnia 2010 godzina 18:00)

MAGISTRYTON (VII)
(czwartek 25 listopada 2010 godzina 20:00)

TEATROZA(XI)
(czwartek 25 listopada 2010 godzina 18:00)

APPENDIX (XXVII)
(sobota 20 listopada 2010 godzina 20:00)

TEATROZA(X)
(czwartek 18 listopada 2010 godzina 18:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XVI)
(sobota 13 listopada 2010 godzina 20:00)

MAGISTRYTON (VII)
(sobota 13 listopada 2010 godzina 18:00)

MAGISTRYTON (VI)
(sobota 6 listopada 2010 godzina 20:00)

MAGISTRYTON (V)
(sobota 6 listopada 2010 godzina 18:00)

APPENDIX (XXVI)
(czwartek 4 listopada 2010 godzina 20:00)

DZIEŃ BLOOMA (VI)
(czwartek 4 listopada 2010 godzina 18:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XV)
(środa 27 października 2010 godzina 19:30)

APPENDIX (XXV)
(czwartek 21 października 2010 godzina 20:00)

DZIEŃ BLOOMA (V)
(czwartek 21 października 2010 godzina 18:00)

MAGISTRYTON (IV)
(czwartek 14 października 2010 godzina 19:30)

TEATROZA(IX)
(czwartek 14 października 2010 godzina 18:00)

APPENDIX (XXIV)
(czwartek 7 października 2010 godzina 19:00)

APPENDIX (XXIII)
(wtorek 28 września 2010 godzina 18:00)

TEATROZA(IX)
(czwartek 23 września 2010 godzina 18:00)

APPENDIX (XXII)
(sobota 18 września 2010 godzina 20:00)

DZIEŃ BLOOMA (IV)
(sobota 18 września 2010 godzina 18:00)

MAGISTRYTON (III)
(czwartek 24 czerwca 2010 godzina 20:00)

TEATROZA(VIII)
(czwartek 24 czerwca 2010 godzina 18:00)

BLOOMSDAY 2010
(środa 16 czerwca 2010 godzina 19:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XIV)
(czwartek 10 czerwca 2010 godzina 20)

APPENDIX (XXI)
(czwartek 10 czerwca 2010 godzina 18:00)

MAGISTRYTON (II)
(sobota 29 maja 2010 godzina 20:00)

MAGISTRYTON(I) PREMIERA
(czwartek 20 maja 2010 godzina 20:00)

APPENDIX (XX)
(czwartek 13 maja 2010 godzina 20:00)

TEATROZA(VII)
(czwartek 6 maja 2010 godzina 19)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XIV)
(czwartek 29 kwietna 2010 godzina 20)

TEATROZA(VI)
(czwartek 24 kwietnia 2010 godzina 19)

APPENDIX (...)
(sobota 15 kwietnia 2010 godzina 20)
(spektakl odwołany w związku z żałobą narodową)

TEATROZA(IV-V)
(czwartek 8 kwietnia 2010 godzina 18:00 i 19:00)

APPENDIX (XIX)
(sobota 27 marca 2010 godzina 18:00)

LEGENDA O ŚWIĘTYM PATRYKU
(środa 17 marca 2010 godzina 18 i 19:30)

TEATROZA(II-III)
(czwartek 11 marca 2010 godzina 18:00 i 19:00 - premiera)

TEATROZA(I)
(czwartek 4 marca 2010 godzina 19:00 - przedpremiera)

APPENDIX (XVIII)
(sobota 20 lutego 2010 godzina 18:00)

APPENDIX (XVII)
(sobota 23 stycznia 2010 godzina 18:00)

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE - KRYPTYK (X)
(sobota 12 grudnia 2009 godzina 19:00)

APPENDIX (XVI)
(czwartek 19 listopada 2009 godzina 20:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XIII)
(wtorek 10 listopada 2009 godzina 20:00)

DZIEŃ BLOOMA (III)
(sobota 7 listopada 2009 godzina 19:00)

DZIEŃ BLOOMA (II)
(czwartek 29 października 2009 godzina 19:00)

PRZEDWCZESNY POGRZEB (XV)
(czwartek 22 października 2009 godzina 19:00)

DZIEŃ BLOOMA (I)
(czwartek 15 października 2009 godzina 19:00 - premiera)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (XII)
(czwartek 8 października 2009 godzina 19:00)

APPENDIX (XV)
(czwartek 1 października 2009 godzina 19:00)

APPENDIX (XIV)
(piątek 18 września 2009 godzina 19:00 - 70 rocznica śmierci S.I.Witkiewicza)

SPEKTAKL BLOOMSDAY II
(wtorek 25 czerwca 2009 godzina 19:00)

APPENDIX (XIII)
(czwartek 18 czerwca 2009 godzina 19:00)

SPEKTAKL BLOOMSDAY I
(wtorek 16 czerwca 2009 godzina 19:00)

6 Rocznica Teatru U Przyjaciół
(czwartek 28 maja 2009 godzina 19:00)

APPENDIX (XII)
(czwartek 21 maja 2009 godzina 19:00)

APPENDIX (XI)
(sobota 16 maja 2009 godzina 19:00)

FILM "PAMIĘTNIK"
(czwartek 14 maja 2009 godzina 18:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (XVIII)
(czwartek 7 maja 2009 godzina 19:00)

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE - KRYPTYK (IX)
(czwartek 30 kwietnia 2009 godzina 20:00)

PRZEDWCZESNY POGRZEB (XIV)
(30 kwietnia 2009 godzina 19:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (X-XI)
(CZWARTEK 23 KWIETNIA 2009 GODZINA 19:00 i 20:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (VIII-IX)
(CZWARTEK 2 KWIETNIA 2009 GODZINA 19:00 i 20:00)

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE - KRYPTYK (VIII)
(czwartek 26 marca 2009 godzina 20:00)

PRZEDWCZESNY POGRZEB (XIII)
(19 marca 2009 godzina 20:00)

LEGENDA O ŚWIĘTYM PATRYKU
(wtorek 17 marca 2009 godzina 20:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (VII)
(czwartek 12 marca 2009 godzina 20:00)

YMAKRAPE BIBLIOTEKA
(czwartek 5 marca 2009 godzina 20:00)

YMAKRAPE BIBLIOTEKA
(czwartek 27 listopada 2008 godzina 20:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (VI)
(czwartek 20 listopada 2008 godzina 20:00)

APPENDIX (X)
(czwartek 13 listopada 2008 godzina 20:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (V)
(czwartek 6 listopada 2008 godzina 20:00)

APPENDIX (IX)
(czwartek 30 października 2008 godzina 20:00)

APPENDIX (VIII)
(czwartek 23 października 2008 godzina 20:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (IV)
(sobota 18 października 2008 godzina 20:00)

APPENDIX (VII)
(czwartek 16 października 2008 godzina 20:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (III)
(czwartek 2 października 2008 godzina 20:00 - premiera)

GŁOS MUZY
(niedziela 21 września 2008 godzina 19:00)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (II)
(piątek 27 czerwca 2008 godzina 19:00 - przedpremiera )

APPENDIX (VI)
(czwartek 26 czerwca 2008 godzina 20:00 i 21:30)

APPENDIX (V)
(wtorek 24 czerwca 2008 godzina 20:00 i 21:30)

SENNE ŁAGODNE PRZEŚWITY (I)
(sobota 21 czerwca 2008 godzina 23:00 - przedpremiera)

BLOOMSDAY (V)
(poniedziałek 16 czerwca 2008 godzina 21:00)

APPENDIX (IV)
(czwartek 29 maja 2008 godzina 20:00)

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE - KRYPTYK (VI-VII)
(sobota 17 maja 2008 godzina 18:00 i 20:30)

APPENDIX (III)
(czwartek 15 maja 2008 godzina 20:00 - premiera)

"Przedwczesny pogrzeb" (XII)
(8 maja 2008 godzina 20:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (XVII)
(czwartek 17 kwietnia 2008 godzina 20:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (XVI)
(czwartek 10 kwietnia 2008 godzina 20:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (XV)
(czwartek 3 kwietnia 2008 godzina 20:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (XIV)
(czwartek 27 marca 2008 godzina 19:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (XIII)
(czwartek 20 marca 2008 godzina 19:00)

LEGENDA O ŚWIĘTYM PATRYKU
(15-17 marca 2008 godzina 18:00)

PLAN ZDJĘCIOWY DO FILMU POZYTYWKA
(sobota 26 stycznia 2008)

PIĄTA ROCZNICA U PRZYJACIÓŁ
(sobota 1 grudnia 2007 godzina 18:00)

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE - KRYPTYK (V)
(8 listopada 2007 godzina 20:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (XII)
(sobota 27 października 2007 godzina 20:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (XI)
(sobota 20 października 2007 godzina 20:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY (X)
(sobota 13 października 2007 godzina 20:00 - w programie X Poznańskiego Festiwalu Nuki i Sztuki)

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE-KRYPTYK (IV)
(4 października 2007 godzina 20:00)

APPENDIX II (Śmierć Witkacego)
(sobota 22 września 2007 godzina 19:00)

APPENDIX (Śmierć Witkacego)
(poniedziałek 17 września 2007 godzina 18:30 - premiera)

REPERTUAR TEATRU U PRZYJACIÓŁ W PROGRAMIE 17 MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU TEATRALNEGO MALTA
(25-30 czerwca 2007)

BLOOMSDAY 103
(16 czerwca 2007)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY III
(czwartek 24 maja 2007 godzina 20:00)

PASJE I OBSESJE TEODORA ASTRAY
(niedziela 20 maja 2007 godzina 18:00 I 20:00 - premiera)

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE-KRYPTYK
(przedpremiera 26 kwietnia 2007)

"Przedwczesny pogrzeb" (XI)
(24 marzec 2007 godzina 20:30)

LEGENDA O ŚWIĘTYM PATRYKU
(15-17 marca 2007)

PAMIĘTNIK
(premiera filmu 25 stycznia 2007)

RECENZJA Z PREMIERY FILMU "PAMIĘTNIK"
(recenzję napisał Sławomir Snop - znawca-krytyk )

"Przedwczesny pogrzeb" (X)
(20 styczeń 2007 godzina 20:00)

"Przedwczesny pogrzeb" (IX)
(9 grudnia 2006 godzina 20:00)

"Przedwczesny pogrzeb" (VIII)
(18 listopad 2006 godzina 20:00)

"Przedwczesny pogrzeb" (VII)
(9 listopad 2006 godzina 20:00)

"Przedwczesny pogrzeb" (VI)
(13 październik 2006 godzina 20:00)

"Przedwczesny pogrzeb" (V)
(5 lipca 2006 godzina 22:30)

"Przedwczesny pogrzeb" (IV)
(4 lipca 2006 godzina 22:30)

BLOOMSDAY 102
(16 czerwca 2006)

Recenzja spektaklu : Ymakrape (liborete "Biblioteka")
(21 maja 2006 - premiera)

Ymakrape (liborete "Biblioteka")
(21 maja 2006 - premiera)

"Przedwczesny pogrzeb" (III)
(sobota 8 kwietnia 2006 godzina 20:00)

"Przedwczesny pogrzeb" (II)
(25 marca 2006 godzina 20:00)

"Przedwczesny pogrzeb"
(24 marca 2006 - premiera)

Legenda o świętym Patryku
(17 i 18 marca 2006)

Koncert Maszyn w Wiedniu
20 lutego 2006 Teatr "Brett"

Edgar Allan Poe "Prawdziwy opis przypadku pana Waldemara - seans mesmeryczny"
4 lutego 2006 (premiera)

Opowieści Niesamowite na podst. E.A. Poe (film)
10 grudnia 2005 (premiera)

Biblioteka
14 i 15 października 2005

Koncert Maszyn edycja IV
29 i 30 września 2005

Koncert Maszyn edycja III
30 czerwca, 1 i 2 lipca 2005

Bloomsday 101
16 czerwca 2005

Koncert Maszyn edycja II
20 i 21 maja 2005

Legenda o świętym Patryku
12 i 17 marca 2005

Koncert Maszyn
23 września 2004 (premiera)

Bloomsday 100
16 czerwca 2004

JESIEŃ WITKACEGO
11 października 2003

WIOSNA SCHULZA
29 maja 2003

MENU KAWIARNI !!!
STRAWA DLA CIAŁA !
Nasi Sponsorzy/Patroni/Przyjaciele:







projekt i webmastering: marcin gałęcki
hosting: interpress
XHTML 1.0
www.uprzyjaciol.pl